RU  UA

Понеділок, 25 листопада
  • НБУ:USD 41.05
  • НБУ:EUR 42.85
НБУ:USD  41.05

Український ринок азартних ігор викликає зацікавленність у міжнародних партнерів

Представники грального бізнесу України і глава КРАІЛ Іван Рудий взяли участь в профільній панельної дискусії на SBC Summit Barcelona, присвяченій розвитку ринку азартних ігор в Україні. Захід відбувся 23 вересня.

Про це повідомив в Фейсбук перший заступник глави консультаційно-експертної ради КРАІЛ Борис Баум.

Профільна панельна дискусія викликала великий інтерес серед учасників саміту, що в цілому зрозуміло, адже Україна розглядається багатьма міжнародними партнерами в якості потенційного лідера в сфері гемблингу в регіоні Східної Європи і СНД.

Керівник КРАІЛ Іван Рудий, фото: facebook

Обговорюючи процес легалізації та розвитку ринку азартних ігор в Україні, глава КРАІЛ зазначив: "Легалізація грального бізнесу - важливий крок для України, який потрібно було зробити давно. Після легалізації гральний ринок України став привабливим не тільки для національного бізнесу, але і для іноземних компаній, зараз регулятор робить все, щоб гральний бізнес працював за прозорими і зрозумілими правилами. Пріоритетними завданнями є розробка необхідної нормативної бази, створення державної системи онлайн моніторингу, а також захист прав споживачів. Я переконаний, що постійні кроки в цьому напрямку і наша готовність до співпраці забезпечать постійний високий рівень інтересу серед потенційних стейкхолдерів зацікавлених в ринку азартних ігор в нашій країні".

Представники української делегації. Фото: facebook

Борис Баум в свою чергу наголосив на важливості законодавчих змін для залучення іноземних партнерів: "Ми сподіваємося, що дуже скоро буде прийнятий податковий законопроект. Ми впевнені, що це стане сигналом для іноземних інвесторів, що демонструє, що в Україні з'являються чіткі правила гри. Тому, ми готові і відкриті для інвестицій від іноземних компаній. Ми всі цього дуже чекаємо. Ласкаво просимо в Україну і давайте працювати разом!".

Глава гемблінговой асоціації України Антон Кучухідзе в ході дискусії розповів про те, як регулятор вибудовує комунікацію з експертами та громадським сектором. За словами Кучухідзе, КРАІЛ є максимально відкритою, як з точки зору закону, так і по суті своїй діяльності, для професійної експертизи і для ринку. Такі механізми як консультаційно-експертна рада, робочі групи при даній раді, а також реагування на запити громадських організацій існують не просто на папері, а реально дозволяють Комісії мати прямий діалог з представниками ринку і професійними об'єднаннями. Це, за словами Кучухідзе, дає можливість фактично в режимі "онлайн" тестувати і розуміти наскільки ефективно працює ринок.

Версія для друку
Знайшли помилку - видiлiть та натиснiть Ctrl+Enter
Розділ: Фортуна
Теги: