Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) закликав включити криптовалюту в ініціативу захисту дітей в Інтернеті.
Фонд вважає, що наразі нерегульовані криптовалюти є загрозою для дітей, повідомляє forklog.com.
Експерти ЮНІСЕФ у своєму звіті "Перспективи для дітей у 2022 році: глобальний погляд" відзначили бум криптовалютного ринку, що відбувся у 2021 році, а також зростання досліджень у галузі CBDC та прискорення цифровізації фінансової сфери на тлі пандемії.
Згідно з документом, лише у Латинській Америці кількість мобільних грошових рахунків зросла протягом року на 67%.
На думку фахівців фонду, "революція" у цій сфері продовжиться.
У ЮНІСЕФ наголосили, що у 2022 році 40% глобальних споживачів планують використовувати цифрові активи.
Експерти дитячого фонду стверджують, що розвиток криптоіндустрії може зіткнутись з регуляторними проблемами на тлі різних підходів влади. Наприклад, Китай уже заборонив операції з криптовалютами на користь національної альтернативи – цифрового юаня. Таким шляхом готова піти Індія, вважають в ЮНІСЕФ. У США та ЄС використовують свої методи регулювання.
"Зрештою ці процеси вимагатимуть появи національних та міжнародної нормативно-правових баз", - вважають експерти.
На думку експертів ЮНІСЕФ, очікуване від цифрових інновацій найбільше охоплення фінансовими послугами потенційно принесе вигоди сім'ям у всьому світі, включаючи дешевші грошові перекази та "швидкі, прозорі та ефективні програми соціальної допомоги".
Однак, на думку фахівців дитячого фонду, нерегульована криптовалюта також становить загрозу стабільності фінансових систем країн, від яких залежать виплати на дітей. Також нерегульовані криптовалюти полегшують проведення безконтрольних транзакцій, що лежать в основі торгівлі дітьми, сексуальної експлуатації, продажу/купівлі незаконного контенту, шахрайства та вимагання.
Раніше повідомлялося, що засновник Telegram розкритикував російську владу, яка прислухалася до ФСБ і хоче ввести заборону на операції з криптовалютами .